Çakır Metal; Linea Rossa, Alümil ve Winsa Yetkili Bayisidir.

0 232 782 58 11
798 Sokak No:2 Menderes - İZMİR
info@cakirmetal.com.tr
img
Diller

Şirketimiz Hakkında

Biz Kimiz

ÇAKIR METAL, 2004 yılından bu yana sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut yapısını modern makine parkuruyla birleştirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimini de değerlendirerek mimari sistemler sektöründe profesyonel bir anlayışla bir çok seçkin projenin uygulamasını gerçekleştirmiş ve sektördeki yerini almıştır.

İletişime Geçin
update-1
Murat YEŞİLTAŞ
(Yönetim Kurulu Başkanı)
new-abt

465+

Başarılı Proje

İZMİR / MENDERES’de 1.500 m² kapalı ve 1.000 m² açık alanı bulunan fabrikasında, yüksek imalat teknolojisi ve deneyimli imalat ekibiyle, strüktürel silikonlu cephe, kapaklı cephe, alüminyum doğrama, alüminyum levha kaplama, demir konstrüksiyon, kompozit levha kaplama, olarak toplam yıllık 90.000 m² üretim yapmaktadır.

Çakır Metal 2011 Yılında WİNSA KAPI PENCERE VE PANJUR SİSTEMLERİ Üretici Bayiliğinide üstlenmiş olup üretimlerine devam etmektedir. Proje ve mühendislik hizmetlerini deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla devam etmektedir. Cephe tasarımlarını optik aletlerle alınan röleveler doğrultusunda, 1/1 ölçekli detaylarla çözümleyerek, imalatının tamamını fabrikasyon olarak yapmaktadır.

Deneyimli montaj ekipleri, uzman personel yönetiminde yine optik aletlerle ve teknolojik ekipmanlarla montajı gerçekleştirmektedir. ÇAKIR METAL, kuruluşundan bugüne, tüm teknolojik gelişimleri takip ederek, en ekonomik, en fonksiyonel ve en estetik çözümleri müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı amaç edinmiştir.

Projeleriniz İçin Ücretsiz Keşif İster misiniz ?

Projelerinizi daha iyi anlamak ve size yardımcı olabilecek en iyi çözümleri sunabilmek için size özel bir keşif süreci düzenleyebiliriz. Keşif sürecimiz, projenizin gereksinimlerini ve hedeflerini anlamamızı sağlar. Bu, size özgü ihtiyaçlarınızı ve beklediğiniz sonuçları anlamamızı sağlar. Buna ek olarak, mevcut kaynaklarınızı ve süreçleri de gözden geçirebiliriz. Bu bilgileri kullanarak, size en uygun çözümleri sunabiliriz.

Projenizi Bize Teslim Etmek İçin Hemen İletişime Geçin En İyisini Ortaya Çıkaralım.

img

Keşif Süreci

Çakır Metal Proje Değerlendirme Süreci

1

İhtiyaçlarınızı anlama: Projelerinizin hedeflerini ve önceliklerini belirlemek için sizinle görüşmeler yaparız.

2

Kaynak değerlendirmesi: Kaynaklarınızı ve süreçlerinizi ve var olan sistemlerinizi gözden geçiririz.

3

Teknik analiz: Projeye ilişkin teknik gereksinimlerinizi ve projenin karmaşıklığını değerlendiririz.

4

Çözüm önerileri: Keşif sürecinin sonunda, size projeniz için uygun çözüm önerileri sunabiliriz.

5

Bu keşif süreci tamamen ücretsizdir ve projelerinizle ilgili daha iyi bir anlayış sağlamak için tasarlanmıştır.

6

Sizler de Hemen bizimle iletişime geçin proje detaylarınız için çalışmaya başlayalım. Teklif verelim...

img

İnovasyon, müşteri odaklılık, kalite, ekip işbirliği, pazarlama ve sürekli iyileştirme gibi ilkeleri benimseyerek, projenizin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.