Çakır Metal; Linea Rossa, Alümil ve Winsa Yetkili Bayisidir.

0 232 782 58 11
798 Sokak No:2 Menderes - İZMİR
info@cakirmetal.com.tr
img
Diller

Hizmetlerimiz

Açılır Tavan Sistemleri

Açılır tavan sistemleri, iç mekanlarda kullanılan ve tavanın belli bir bölümünü istenildiğinde açıp kapatılabilen bir mekanizma veya sistemdir.

Açılır tavan sistemleri, bir yapı veya odanın tavanında kullanılan ve açılabilir özellikte olan sistemlerdir. Bu sistemler genellikle farklı amaçlar için tasarlanabilirler.

Açılır Tavan Sistemleri
  1. Açılır Tavan Panelleri: Bu sistemler genellikle büyük mekanlarda veya ticari alanlarda kullanılır. Tavana entegre edilen paneller, kullanıcıların tavanı istedikleri zaman açıp kapatabilmelerine olanak tanır. Bu, ışık geçirgenliğini, havalandırmayı veya ses izolasyonunu kontrol etmelerini sağlar.

  2. Motorlu Açılır Tavanlar: Otomatik olarak çalışan motorlu mekanizmalarla donatılmıştır. Bu sistemler genellikle büyük mekanlarda, alışveriş merkezlerinde, stadyumlarda veya otellerde kullanılır. Uzaktan kumanda veya otomatik sensörler aracılığıyla açılabilir veya kapanabilirler.

  3. Açılır Tente Sistemleri: Dış mekanlarda kullanılan bu tür açılır tavanlar genellikle kafe, restoran veya teras gibi yerlerde tercih edilir. Hava koşullarına karşı koruma sağlarken aynı zamanda açılıp kapanabilir yapılarıyla da esneklik sunarlar.

Açılır tavan sistemleri genellikle kullanım alanlarına, amaca ve tasarım tercihlerine göre çeşitli malzemelerle ve mekanizmalarla üretilir. Bu sistemler, kullanıcılara daha fazla esneklik, konfor ve işlevsellik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Projelerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen İletişime Geçin.